Pochodzący z Olsztyna trener personalny i sztuk walki Miłosz P. został zatrzymany przez policję po tym, jak pobił swoją partnerkę. Kobieta podzieliła się tym bolesnym wyznaniem w internecie.

Pomorska policja zatrzymała Miłosza P., pochodzącego z Olsztyna trenera personalnego na co dzień pracującego w Trójmieście, po tym jak jego partnerka Katarzyna Dziedzic zamieściła w sieci informację o tym, iż chłopak pobił ją i uciekł. Kobieta opatrzyła swoje wyznanie zdjęciami ukazującymi obrażenia, jakich doznała.

Pani Katarzyna pod swoim wyznaniem zaapelowała o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu jej partnera-oprawcy. Jednocześnie w rozmowie z dziennikarzem jednego z portali internetowych przyznała, że bała się partnera i ”wiedziała, że on ją zatłucze”. Kobieta przyznała, że była osaczana, popadała w depresję. Partner odciął ją od rodziny zaraz po tym, jak przeprowadzili się z Olsztyna do Trójmiasta. Pani Katarzyna nie ukrywa, że jej wyznanie w internecie miało służyć jednemu – ostrzec inne kobiety przed Miłoszem P.

Pomorska policja zatrzymała oprawcę kobiety. Grozi mu kara do 2 lat pozbawieni wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj